Thread Tools
This thread is privately moderated by ivanc, who may elect to delete unwanted replies.
Dec 21, 2005, 03:49 PM
S.A.D. member
ivanc's Avatar
Thread OP
Discussion

Welcome! Добре дошли в българския форум на RC Groups!


Добре дошли в българския форум на RC Groups!

Ako ne mojete da chetete kirilicata to shte triabva da smenite kodirovkata na brauzera rachno na Cyrillic (Windows-1251).

Аз се казвам Иван и засега модерирам този форум. Основното предназначение на този форум е обсъждане на RC теми на български език. RC Groups е огромна база данни с много полезна информация за радиоуправляеми модели а дори и за свободнолетящи такива.

Ще се старая да превеждам информация за тези, които не могат да говорят или четат английски. Това ще става при конкретно поискване и доколкото е по силите ми - доколкото имам време. Аз съм тук доброволно и времето което прекарвам на RC Groups е за сметка на моето лично свободно време.

В свободното си време основно правя едно от следните три неща - строя/сглобявам/ремонтирам радиоуправляеми модели, летя с тях или съм в RC Groups.

Използвайте PM (Private Message) системата или ми изпращайте email-и за да се свържете с мен. За тази цел кликнете един път с левия бутон на мишката върху потребителското ми име (ivanc) и изберете Send a private message to ivanc за да ми изпратите лично съобщение чрез вградената в RC Groups PM система или върху Send a private message to ivanc за да ми изпратите електронна поща. Може да използвате и горните линкове за същата цел.

Иван
Sign up now
to remove ads between posts
Dec 22, 2005, 01:28 PM
S.A.D. member
ivanc's Avatar
Thread OP

Как да започнете нова тема (thread)


За да започнете нова тема натиснете бутона .

В отворения прозорец изберете категория (Category:) за новата тема. По подразбиране е избрана категория Дискусия (Discussion). Въведете заглавието (Title:) на темата след което въведете текста.

За да видите как ще изглежда въведената информация без да я изпращате на сървъра натиснете бутона Preview Post.

Как да въвеждате усмивки (Smilies), да форматирате текста, да въвеждате връзки (Links или URL), да добавяте снимки/изображения ще обясня в отделни постове (Posts).

За да изпратите въведената информация на сървъра за публикуване натиснете един от двата бутона Submit Message или Submit Reply.
Jan 06, 2006, 02:58 PM
S.A.D. member
ivanc's Avatar
Thread OP

Как да отговорите в съществуваща тема


Има няколко начина за отговор или коментар (пост ) във вече съществуваща тема:

Първи начин - бърз отговор (Quick Reply):
В полето Message: под последния пост: Направо въведи текста на поста в полето. Може да се използват няколко форматиращи функции:
- почернен текст: маркирай текста и кликни бутона ;
- наклонен текст (италик ): маркирай текста и кликни бутона ;
- подчертан текст: маркирай текста и кликни бутона ;
- въвеждане на цитат: маркирай текста и кликни бутона .

Може да се използва комбинация от трите вида фирматиране. При този начин на постване не могат да се въвежда заглавие на поста или да се използват други видове форматиране или функции.

За да се публикува въведената информация на сървъра натисни бутона Post Quick Reply.

Втори начин:
Натисни бутона Go Advanced под полето за бърз отговор (Quick Reply) или бутона - той се намира както преди първия, така и след последния пост в темата.

В отворения прозорец въведи заглавието (Title:) на поста след което въведи текста.

За да видиш как ще изглежда въведената информация без да се изпраща на сървъра натисни бутона Preview Post.

Как да въвеждате усмивки (Smilies), да форматирате текста, да въвеждате връзки (Links или URL), да добавяте снимки/изображения ще обясня в отделни постове (Posts).

За да се публикува въведената информация на сървъра натисни един от двата бутона Submit Message или Submit Reply.

Трети начин:
За отговор на специфичен пост натисни бутона . При това ще се отвори същият прозорец както и при втория начин на постване с тази разлика, че текстът на поста на който се отговаря автоматично се вмъква като цитат (Quote).

От тук нататък всичко е по същия начин както и при втория начин на отговаряне.
Last edited by ivanc; Jan 06, 2006 at 03:07 PM.


Quick Reply
Message:

Thread Tools

Similar Threads
Category Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Help! Проблеми със сървъра на Моделистика? ivanc Bulgaria 2 Dec 18, 2007 11:39 AM
Question Выбор параметров лодки lee_si_tsin Russia 1 Apr 09, 2007 04:34 AM
Discussion Купа ,,Добротица,,-Добрич 2006 Seahawk Bulgaria 2 Jul 17, 2006 05:06 PM
Discussion Още едно място за съмишленици!!!! javor.jotov Bulgaria 0 Jan 10, 2006 06:15 AM
Help! Имам копче - търся си балтон :-) l.bakalov Bulgaria 2 Jan 09, 2006 03:38 PM